Prečo je výhodná pôžička ako dobre ušitý oblek na mieru?!

Hľadáte tu najlepšiu a najvýhodnejšiu pôžičku? V dnešnom blogu vám ukážeme čo znamená mať skutočne výhodnú pôžičku. Zároveň vám priblížime, čo má spoločne pôžička s oblekom či šatami ušitými na mieru.

Plánujete rekonštruovať, vymeniť nábytok v obývačke alebo sa jednoducho potešiť z nejakej novej veci? Jedným z riešení je pre vás rýchla pôžička schválená ihneď resp. už včera? Veď stačí navštíviť najbližšieho poskytovateľa pôžičky, predložiť občiansky preukaz, výplatnú pásku a peniaze môžete mať na účte ešte dnes!

Áno, je to krásna predstava, ale je za tým jedno veľké ALE... Vybaviť si skutočne výhodnú pôžičku sa dá prirovnať k šitiu obleku či šiat u majstra krajčíra presne na mieru. A niekedy to ani nemusí vyjsť. Prečo? To vám priblížime v nasledujúcich riadkoch.


 Návšteva dobrého krajčíra

Dostupná pôžička pre každého, pôžička pre všetkých, rýchly úver – to sú heslá, ktoré nás presvedčia, že tá a tá ponuka je najlepšia. Dôležité sú tiež odporúčania našich známych, ktorí už majú nejakú skúsenosť s tým či oným poskytovateľom . Rovnako je to aj pri návšteve krajčíra. Tiež si vyberáte na základe dobrého odporúčania či produktu, ktorý vás zaujme.


 Výber „šiat“

Tak ako pri šatách či obleku si zvolíte farbu, strih i príležitosť na akú budete nový odev nosiť, tak pri pôžičke si volíte výšku pôžičky, dobu splácania a očakávanú výšku mesačnej splátky.


 Odobranie „mier“ a šitie presne na mieru

Tak ako si krajčír vezme vaše miery, aby vám jeho oblek sadol ako uliaty, tak pri pôžičke si poskytovateľ vezme základné informácie o vašich financiách, ktoré mu prezradia akú pôžičku dokážete bez problémov splácať.

Samotné schvaľovanie pôžičky je niečo ako proces šitia obleku. Ako píšeme v našom článku: Viete čo skutočne rozhoduje o schválení vašej pôžičky? poskytovateľ pred tým, ako vám schváli pôžičku, posudzuje okrem iného, aký máte príjem, ako zodpovedne ste splácali pôžičky od iných poskytovateľov a v neposlednom rade aj vaše mesačné náklady na život.


 Načo je to dobré alebo aká je skutočne výhodná pôžička?

Pri pôžičke je na prvom mieste opatrnosť, aby ste sa vyhli zbytočným nepríjemnostiam a zadlženiu. Ak vám poskytovateľ náhodou neschváli pôžičku neznamená to, že je voči vám zaujatý, ale v prvom rade sa vás snaží chrániť.

Preto, nie je rozhodujúce, či získate peniaze z pôžičky ihneď, do hodiny od požiadania, či budete mať najnižšiu splátku, najvýhodnejší úrok, RPMN alebo že bude bez poplatkov. Pri pôžičke v prvom rade platí, že


 najvýhodnejšia pôžička je tá, ktorú dokážete splácať!

Ak práve zvažujete pôžičku, Slovenská požičovňa vám požičia na čokoľvek až do 5 000 € s dobou splácania od 1 do 10 rokov. Našu Najľahšiu pôžičku vybavíte z pohodlia domova online alebo tiež osobne na viac ako 50 obchodných miestach.