3 dobré dôvody, prečo môžu byť povianočné výpredaje rozumnou voľbou

Do Vianoc už ostáva len pár dní. Vybrané darčeky pre vašich blízkych sú už vypredané alebo nestihnú dôjsť? Máte hlavu v smútku? Prinášame vám rady a 3 dobré dôvody, prečo sa nestresovať a nebáť sa obdarovať najbližších nákupom darčekov podľa vlastného výberu v povianočných výpredajoch.

„Ešte mám na to mesiac, ešte týždeň, ešte 3 dni!“ Toto je najčastejšia fráza, ktorú používame v predvianočnom období pri nákupe vianočných darčekov. No neraz sa nám tento prístup vypomstí. Keď už ideme na „istotu“, vyhliadnutý darček je už beznádejne vypredaný alebo nám ho e-shop nestihne do sviatkov doručiť. Nemusíte zúfať! V dnešnom blogu vás presvedčíme, že aj darčeky z povianočných výpredajoch môžu byť oveľa viac „sexi“ :-).


Najprv si musíte zodpovedať otázku: Čo také hrozné sa stane, ak vašich blízkych pod stromčekom (ne)obdarujete darčekom, ktorý si nemôže na štedrý deň hneď rozbaliť a tešiť sa z neho? Vôbec nič!


Úplne postačí, ak ho obdarujete darčekovou poukážkou z konkrétneho nákupného domu alebo vyrobíte vlastnú a vkusne zabalíte do obálky s krátkym vianočným prianím.


Na podporu vášho „rozhodnutia“ môže použiť aj tieto 3 dobré dôvody:


 1. Výrazné zľavy za ten istý tovar

Hlavnou výhodou nákupu darčekov v povianočných a novoročných výpredajoch je, že tú istú vec viete kúpiť aj o polovicu lacnejšie. Kvalita výrobku a jeho funkcie sa pritom nezmenia :-). Takže „hodnota“ darčeku určite neutrpí. Niekedy sa zľavy môžu vyšplhať až k 80%. To sa už skutočne oplatí. Čo poviete? :-)


 2. Istota spokojnosti obdarovaného

Zároveň budete mať istotu, že si obdarovaný vyberie darček podľa vlastného gusta. Či si ho vyskúša alebo zakúpi vo vašej prítomnosti alebo sám, získate jedinečný pocit, že darček sa bude určite páčiť a vymysleli ste to skutočne brilantne :-)


 3. Viacnásobná radosť!

Tým, že si obdarovaný kúpi svoj vysnívaný darček s výraznou zľavou, ostanú mu možno aj peniaze navyše, ktoré môže využiť na kúpu ešte ďalšieho bonusového darčeku, s ktorým nerátal. Viac darčekov = viacnásobná radosť pre obdarovaného i vás.

Ak ste tesne pred Vianocami s peniazmi „natenko“, Slovenská požičovňa zodpovedne požičia peniaze online rýchlo a jednoducho až do výšky 5 000 € nielen na vianočné darčeky. Po schválení pôžičky vám peniaze pošleme na účet za menej ako 24 hodín. Neplatíte žiadne poplatky.